Tlačové správy

Ružové žuvanie Orbit Bubblemint v novej dóze a vždy po ruke

Ružové žuvanie Orbit Bubblemint v novej dóze a vždy po ruke

16.03.2017

Bratislava, 16. marca 2017 – Typické ružové balenie žuvačiek bez cukru Orbit Bubblemint si teraz môžete zaobstarať v praktickej dóze a žuvačku tak budete mať vždy po ruke. Netradičná príchuť, ktorá si už našla množstvo priaznivcov, kombinuje ovocie so sviežou mätou. Zaujímavá chuť s prekvapivým chladivým efektom v hravom ružovom balení je teraz k dostaniu v bežnej maloobchodnej sieti vo forme 46 ks dražé za odporúčanú cenu 1.99 EUR.

Prečítať celý článok
Viac ako polovica Slovákov sa obdarúva počas celého roka

Viac ako polovica Slovákov sa obdarúva počas celého roka

01.02.2017

Bratislava, 19. január 2017 – Darčeky robia radosť obdarovanému aj samotnému darcovi, a to po celý rok. Dokazuje to prieskum značky Orbit*, z ktorého vyplynulo, že 53 % opýtaných dáva darčeky svojim blízkym aj mimo významných udalostí, proste len tak pre radosť. Medzi obľúbené veci, ktoré radi dávame aj dostávame, patria vouchery do reštaurácií alebo výživové doplnky pre zdravie. Značka Orbit ponúkne v tomto roku v rámci svojej prvej kampane niečo z oboch kategórií. Svojich zákazníkov obdaruje nielen kupónom na zľavu, ale zároveň tiež klasickým benefitom, žuvačkami Orbit, ktoré zaistia pocit sviežich, čistých úst a podporia tak zdravý a krásny úsmev a s ním spojené sebavedomie v akejkoľvek situácii.

Prečítať celý článok
Oplaťte úsmev s Orbit pre skvelý pocit na druhú!

Oplaťte úsmev s Orbit pre skvelý pocit na druhú!

02.08.2016

Bratislava, 31. marec - Mnohí tvrdia, že úsmev, a predovšetkým ten detský, je nákazlivý. Keď vidíte smejúce sa dieťa, nemáte chuť úsmev opätovať? Vďaka značke Orbit môžete teraz urobiť oveľa viac. Nedávny prieskum spoločnosti STEM/MARK ukázal, že polovica Slovákov nevidí súvislosť medzi zdravým detským chrupom a tým, ako často sa dieťa usmieva. Značka Orbit sa preto rozhodla informovať o dôležitosti dentálnej hygieny u detí a zároveň prostredníctvom občianskeho združenia Úsmev ako dar pomôcť chrániť úsmevy ohrozených detí. Na pomoc si pozvala aj Máriu Čírovú. Zapojte sa aj vy do kampane "Oplať úsmev" tým, že si v období od 1. 4. do 15. 5. 2016 zakúpite akékoľvek žuvačky z portfólia značky Orbit. 1 % z ceny každého výrobku predaného v tomto období bude venované na pomoc deťom prostredníctvom združenia Úsmev ako dar a na ochranu nielen ich zdravého úsmevu. Kúpou žuvačiek bez cukru Orbit urobíte niečo navyše aj pre svoj úsmev a dobrý pocit.

Prečítať celý článok
Orbit daruje občianskemu združeniu Úsmev ako dar  takmer 25 000 Eur

Orbit daruje občianskemu združeniu Úsmev ako dar takmer 25 000 Eur

30.07.2016

Bratislava, 30. jún – Značka Orbit v rámci svojej kampane 'Oplať úsmev' venovala občianskemu združeniu Úsmev ako dar šek v hodnote takmer 25 000 Eur. Suma bola vyzbieraná počas 6 týždňov kampane, kedy putovalo vždy 1 % z ceny každého predaného balenia žuvačiek z portfólia Orbit ohrozeným deťom v starostlivosti občianskeho združenia Úsmev ako dar. Navyše sa podarilo zrealizovať školenia na tému dentálnej hygieny pre 989 detí a 30 sociálnych pracovníkov.

Prečítať celý článok
Značka Orbit bude v novej kampani oplácať úsmevy

Značka Orbit bude v novej kampani oplácať úsmevy

31.05.2016

Bratislava, 31. marec -  Značka Orbit predstavuje novú charitatívnu kampaň s názvom "Oplať úsmev". Výsledky nedávneho prieskumu agentúry STEM/MARK ukázali, že polovica Slovákov nevidí súvislosť medzi zdravým detským chrupom a tým, ako často sa dieťa usmieva. Značka Orbit sa preto rozhodla informovať o dôležitosti dentálnej hygieny u detí a zároveň prostredníctvom občianskeho združenia Úsmev ako dar pomôcť chrániť úsmevy ohrozených detí. V období od 1. 4. do 15. 5. 2016 bude vyzývať spotrebiteľov k zakúpeniu si akejkoľvek žuvačky z portfólia značky. 1 % z ceny každého výrobku predaného v tomto období poputuje na pomoc deťom v občianskom združení Úsmev ako dar. Ambasádorkou projektu sa stala populárna slovenská speváčka Mária Čírová. Kampaň pre značku Orbit zabezpečuje agentúra AMI Communications.

Prečítať celý článok
Značka Orbit v televíznom  spote pripomína, že žuvačky sa hodia aj  do auta

Značka Orbit v televíznom spote pripomína, že žuvačky sa hodia aj do auta

19.05.2016

Bratislava, 19. máj – Značka Orbit na konci mája uvedie pokračovanie kampane zameranej na vodičov i žuvanie v aute. Ide o nové poňatie minuloročného komunikačného konceptu, ktorý prirovnával žuvačky bez cukru k ideálnemu spolujazdcovi. Tento rok je cieľom predstaviť spotrebiteľom žuvačky bez cukru Orbit ako neodmysliteľnú súčasť výbavy každého vozidla - "nepovinnú výbavu" - tiež prostredníctvom nového televízneho spotu.

Prečítať celý článok
88 % Slovákov nevymenuje povinnú výbavu, s obľubou ale vozia talizmany

88 % Slovákov nevymenuje povinnú výbavu, s obľubou ale vozia talizmany

19.05.2016

Bratislava, 19. máj – Podľa výskumu agentúry STEM/MARK pre značku Orbit je znalosť prvkov povinnej výbavy Slovákov veľmi zlá. Kompletne všetky ich nevymenuje celých 88 % respondentov. Ak už si spomenú aspoň na niečo, je to najmä lekárnička. Zdravie je pre nás na prvom mieste.  Dôležitú úlohu však hrajú aj predmety prispievajúce ku komfortu jazdy, ktoré sa objavujú u väčšiny slovenských vozidiel a tvoria akúsi "nepovinnú výbavu". Patria sem slnečné okuliare, vlhčené obrúsky, nápoj a tiež žuvačky bez cukru. Menej ako desatina opýtaných tiež vozí rôzne talizmany bez akejkoľvek praktickej funkcie.

Prečítať celý článok
Dve tretiny Slovákov veria, že zdravý úsmev prispieva k pozitívnemu vývoju dieťaťa

Dve tretiny Slovákov veria, že zdravý úsmev prispieva k pozitívnemu vývoju dieťaťa

17.03.2016

Bratislava, 17. marec -  Kľúčovú úlohu úsmevu pre celkový harmonický vývin dieťaťa v súvislosti so zdravým chrupom potvrdzujú závery prieskumu agentúry STEM/MARK. Celých 98 % Slovákov je presvedčených, že frekvencia, s akou sa dieťa usmieva, má vplyv na jeho vývin. Viac ako dve tretiny respondentov potom pripúšťajú, že nezdravý chrup môže negatívne ovplyvniť psychický vývin dieťaťa.

Prečítať celý článok
Dve tretiny Slovákov pravidelne vyrážajú za jedlom von

Dve tretiny Slovákov pravidelne vyrážajú za jedlom von

13.01.2016

Bratislava, 13. január 2016 - Návštevy reštaurácií patria podľa nedávneho výskumu značky Orbit k životnému štýlu veľkej časti slovenskej populácie. 63 % opýtaných zájde na jedlo von aspoň raz do mesiaca. Svoje obľúbené podniky si vyberajú podľa ponuky, kvality a ceny jedál, celkového prostredia a čistoty reštaurácie, ale aj rýchlosti obsluhy.  Viac ako 85 % respondentov by v reštaurácii ocenilo možnosť dať si žuvačku, ktorá je pre nich elegantným riešením dentálnej hygieny po jedle.

Prečítať celý článok
40 % Slovákov ešte nikdy nenavštívilo  dentálnu hygienu

40 % Slovákov ešte nikdy nenavštívilo dentálnu hygienu

15.10.2015

Bratislava, 15. októbra 2015 - Značka Orbit už 5 rokov netradičnou formou úspešne šíri osvetu o dentálnej hygiene. V rámci tohtoročného jubilejného ročníka akcie "Zdravý úsmev pre každého" prišlo do špeciálneho kamiónu s ordináciou dentálnej hygieny 33 430 ľudí. Prieskum vykonaný medzi návštevníkmi ukázal, že aspoň raz ročne navštívi dentálnu hygienu takmer 40 % opýtaných. Takmer polovica Slovákov ale do kresla dentálnych hygieničiek ešte nikdy nesadla.

Prečítať celý článok
Značka Orbit odštartovala svoju najväčšiu kampaň tohto roku

Značka Orbit odštartovala svoju najväčšiu kampaň tohto roku

20.08.2015

Bratislava, 20. augusta 2015 - Kampaň "Ešte lepšia chuť" značky Orbit má za úlohu podporiť komunikáciu vylepšenej receptúry vybraných príchutí žuvačiek. Orbit prichádza so štyrmi samplingmi, ktoré spotrebiteľom predstavia "Ešte lepšiu chuť" naprieč Českou aj Slovenskou republikou. Súčasťou kampane je špeciálny Orbit Bicykel a tiež "Orbit Lounge" - oddychová zóna pre návštevníkov obchodných centier. Kampaň bola oficiálne odštartovaná unikátnou out of home reklamou na pražskej zastávke Anděl. Koncept je podporený tiež in store aktivitami, PR a digitálnou komunikáciou. Kampaň pre značku Orbit zabezpečuje agentúra AMI Communications v spolupráci s MediaCom.

Prečítať celý článok
Zastavte sa a objavte ešte lepšiu chuť Orbit

Zastavte sa a objavte ešte lepšiu chuť Orbit

20.08.2015

Bratislava, 20. augusta 2015 – Značka žuvačiek Orbit bude túto jeseň ponúkať "Ešte lepšiu chuť" a lepšiu náladu. Nenechajte si ujsť originálny Orbit Bicykel, na ktorý narazíte v uliciach slovenských miest i parkov a ochutnajte vylepšené žuvačky Orbit. Vo vybraných obchodných centrách vašej pozornosti neuniknú modré oázy "Orbit Lounge". Okrem žuvačiek Orbit Vám tu príjemné hostesky ponúknu možnosť vyskúšať zábavný Orbit Box Populi a podeliť sa o svoj názor so svetom alebo si stiahnuť novú aplikáciu. Oddych od náročných nákupov Vám umožnia pohodlné ležadlá. Užite si nielen tohtoročnú jeseň s ešte lepšou chuťou žuvačiek Orbit!

Prečítať celý článok
Orbit dóza – ideálny spolujazdec do auta

Orbit dóza – ideálny spolujazdec do auta

12.06.2015

Bratislava, 12. júna 2015 – Úspešný slovenský pretekár v rýchlostných motoristických súťažiach, Maťo Homola, vie, že žuvanie v aute má svoje neoceniteľné benefity. Žuvačky Orbit má v aute po ruke na všetkých cestách za pretekmi a žuje nielen po jedle a pití.   

Prečítať celý článok
Celoštátna akcia „Orbit – Zdravý úsmev pre každého je opäť tu“

Celoštátna akcia „Orbit – Zdravý úsmev pre každého je opäť tu“

11.06.2015

11. júna odštartoval v Bratislave piaty, jubilejný, ročník edukatívnej roadshow „Orbit – Zdravý úsmev pre každého“ otváracím eventom, s účasťou populárnej speváčky Dary Rolins.

Prečítať celý článok
Už dnes začína celoštátna akcia „Orbit – Zdravý úsmev pre každého“

Už dnes začína celoštátna akcia „Orbit – Zdravý úsmev pre každého“

11.06.2015

Už dnes 11. júna štartuje v Bratislave piaty, jubilejný, ročník edukatívnej roadshow „Orbit – Zdravý úsmev pre každého" otváracím eventom, kde môžete vidieť vystúpenie populárnej speváčky Dary Rolins.

Prečítať celý článok
Kamión s dentálnou ordináciou príde už po piatykrát

Kamión s dentálnou ordináciou príde už po piatykrát

04.06.2015

Bratislava, 4. júna 2015 – V júni odštartuje jubilejný piaty ročník „Orbit – Zdravý úsmev pre každého“. Akcia si kladie za cieľ šíriť povedomie o dôležitosti dentálnej hygieny a ako ukazujú dáta z predchádzajúcich ročníkov, je veľmi úspešná. Od roku 2011 počet ľudí, ktorí pravidelne navštevujú ordináciu dentálnej starostlivosti, stále stúpa. Zatiaľ čo v roku 2011 dentálnu hygieničku navštívilo niečo vyše 40 %, v roku 2015 je to viac než polovica opýtaných*.

Prečítať celý článok
Súťažte s Orbit dózou o auto

Súťažte s Orbit dózou o auto

01.06.2015

Bratislava, 1. júna 2015 – Značka Orbit pre svojich spotrebiteľov pripravila na leto veľkú súťaž o auto. Od 1. júna 2015 do 7. júla 2015 môžu všetci súťažiť o nové vozidlo ŠKODA Fabia Combi alebo o DVD systém do auta!

Prečítať celý článok
Orbit úsmev na špajdli Vám môže vyhrať selfie sadu

Orbit úsmev na špajdli Vám môže vyhrať selfie sadu

16.04.2015

Bratislava, 16. apríla 2015 - Orbit Bubblemint nadväzuje na svoj minuloročný projekt Škola úsmevu a aj tento rok vyráža šíriť úsmevy do českých a slovenských miest. V čase od 21. apríla do 31. mája bude možné v obchodných centrách stretnúť populárny Orbit box, originálny detektor úsmevu. Za úsmev budú záujemcovia odmenení žuvačkami Orbit Bubblemint a najnovšie aj úsmevom na špajdli. A práve vďaka nemu môžu spotrebitelia súťažiť o sadu na najlepšiu selfie. Stačí sa s úsmevom odfotiť a registrovať sa na www.orbitklub.sk/skolausmevu.

Prečítať celý článok
Orbit v novom – vylepšená chuť aj logo

Orbit v novom – vylepšená chuť aj logo

15.04.2015

Bratislava, 15. apríla 2015 – Značka žuvačiek Orbit prichádza s veľkou zmenou. Ich produkty sú od apríla na pultoch dostupné s vylepšeným zložením a s novým logom, ktoré bude pre spotrebiteľov jednoduchšie rozpoznateľné.

Prečítať celý článok
Najviac sa usmievajú ľudia v Žilinskom kraji

Najviac sa usmievajú ľudia v Žilinskom kraji

31.03.2015

Bratislava, 25. marca 2015 – Značka Orbit v minulom roku začala boj proti zlej nálade medzi Slovákmi a založila Školu úsmevu s cieľom naučiť ich viac sa usmievať. Z minuloročného prieskumu* o usmievaní sa v Slovenskej a Českej republike vyplynulo, že Slováci aj Česi chcú, aby sa na nich ľudia usmievali, ale len malá časť sa začne usmievať na svoje okolie ako prvá. V tohtoročnom prieskume Orbit zisťoval, či sa situácia zmenila a súčasne skúmal, ako sme na tom s úsmevom v jednotlivých krajoch Slovenska. Výsledky prekvapili - najviac úsmevov nájdeme v Žilinskom kraji.

Prečítať celý článok
Orbit Bubblemint teraz vo veľkom

Orbit Bubblemint teraz vo veľkom

18.03.2015

Bratislava, 18. marca 2015 – Značka žuvačiek Orbit svojich spotrebiteľov rada rozmaznáva novými možnosťami. Teraz môžu na pultoch nájsť veľké balenia obľúbenej príchute Orbit Bubblemint. Ovocné osvieženie v podobe vrecúška so 46 ks dražé je dostupné v bežnej maloobchodnej sieti za odporúčanú cenu 1,89 €.

Prečítať celý článok
Ashton Kutcher novou tvárou reklamy pre značku Orbit

Ashton Kutcher novou tvárou reklamy pre značku Orbit

20.01.2015

Bratislava, 20. januára 2015 – Spoločnosť Wrigley predstaví 16. februára novú televíznu reklamu pre žuvačky Orbit. Populárneho španielskeho hollywoodskeho herca Antonia Banderasa vystrieda nemenej známy americký herec Ashton Kutcher. Aj on bude rozdávať pomyselné kopačky. Tentokrát však nepôjde o roztomilú ružovú šišku, ale o neodolateľnú pizzu. Značka Orbit prostredníctvom spotu prináša spotrebiteľom návod, ako znovu získať sebaistotu, ktorú často strácame kvôli usadeným zvyškom jedla v ústach.

Prečítať celý článok
Značka Orbit od januára nasadí novú televíznu reklamu Tentokrát s Ashtonom Kutcherom

Značka Orbit od januára nasadí novú televíznu reklamu Tentokrát s Ashtonom Kutcherom

20.01.2015

Bratislava, 20. januára 2015 – Spoločnosť Wrigley odštartuje nový rok s novou televíznou reklamou pre žuvačky Orbit z dielne agentúry CLM BBDO, Energy BBDO a s prispením samotného hlavného protagonistu. Tým je americký herec Ashton Kutcher, ktorý v role rozchádzajúcej sa celebrity strieda populárneho hollywoodskeho herca Antonia Banderasa. Launch reklamy bude podporený spoločnosťou AMI Communications, ktorá sa stará o PR značky.

Prečítať celý článok
Orbit i tento rok prináša koncept s reštauráciami

Orbit i tento rok prináša koncept s reštauráciami

19.01.2015

Bratislava, 19. januára 2015 – Orbit, najsilnejšia a dlhodobo najpredávanejšia značka žuvačiek z portfólia spoločnosti Wrigley, pre slovenských spotrebiteľov prichystala opäť špeciálnu akciu, pri ktorej rozdá až 5 800 cien. Od 19. januára 2015 do 31. marca 2015 majú spotrebitelia možnosť pri nákupe špeciálnych balení žuvačiek Orbit získať preplatenie večere v reštaurácií podľa vlastného výberu v hodnote 50 eur a ďalších 5 000 Orbit dóz so 60 dražé vo vnútri.

Prečítať celý článok
Pošli účet z reštaurácie a Orbit ti ho preplatí!

Pošli účet z reštaurácie a Orbit ti ho preplatí!

19.01.2015

Bratislava, 19. januára 2015 – značka obľúbených žuvačiek Orbit si opäť v novom roku pripravila pre slovenských spotrebiteľov darček. Za nákup špeciálneho duopacku (2 x 10 dražé) alebo 46-kusového vrecúška Orbit Peppermint alebo Spearmint môžete získať jednu z 5 800 cien. 800 šťastlivcov získa večeru v ľubovoľnej reštaurácií v hodnote 50 eur a ďalších 5 000 súťažiacich vyhrá dózu žuvačiek Orbit. Súťaž trvá od 19. januára až do 31. marca 2015.

Prečítať celý článok
Predvianočný zhon s úsmevom

Predvianočný zhon s úsmevom

18.11.2014

Bratislava, 18. november 2014 – Usmievame sa málo. Myslí si väčšina Slovákov. Viac než dve tretiny z nás uviedli, že sa mračíme viac než iné národy.* Pritom pre 91 % Slovákov je úsmev dôležitý a prajú si, aby sa na nich okolie usmievalo viac. No paradoxom je, že len každý tretí človek sa snaží premáhať zlú náladu a darovať úsmev svojmu okoliu, aj keď mu do úsmevu práve nie je. Prekvapivo pred Vianocami je to u mnohých ešte horšie. K úsmevu nám nepomáhajú ani dlhé rady v obchodoch, na poštách či vlakových a autobusových staniciach. Preto opäť prichádza značka žuvačiek Orbit so svojím Orbit boxom šíriť úsmevy a dobrú náladu. Tešíme sa na vás už 19. novembra  v OC Eurovea v Bratislave!

Prečítať celý článok
Sú tu Vianoce a s nimi opäť usmievavý Orbit box

Sú tu Vianoce a s nimi opäť usmievavý Orbit box

11.11.2014

Vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia. Zo všetkých strán na nás dýcha atmosféra adventných príprav a ľudia sa tešia na voľné dni strávené so svojimi blízkymi. Toto obdobie nepredstavuje len príjemné chvíľky. Je to tiež čas stresu, nevľúdneho počasia a mračiacich sa ľudí v radoch obchodných centier. Dobrú náladu preto prichádza opäť šíriť Škola úsmevu značky Orbit. Prostredníctvom žuvačiek Bubblemint a Orbit boxu bude od 19. novembra v desiatich mestách Slovenskej republiky rozdávať dôvody k úsmevu. Tentoraz Orbit box novo navštívi tiež miesto, kde na úsmevy nie sme až tak zvyknutí, a to je železničná stanica.

Prečítať celý článok
V mikulášskej nádielke by nemali chýbať detské žuvačky Orbit for Kids

V mikulášskej nádielke by nemali chýbať detské žuvačky Orbit for Kids

06.11.2014

Na mikulášsku nádielku sa deti tradične tešia už dlho dopredu. Býva totiž plná čokolád, cukríkov a iných sladkostí. Rodičia ale môžu svoje ratolesti potešiť aj dobrotou s benefitom, a to žuvačkami bez cukru Orbit pre deti, ktoré predstavujú jednu z možností, ako sa okrem pravidelnej dentálnej hygieny starať o detský úsmev.

Prečítať celý článok
Ako mať čisté zuby v každej chvíli?

Ako mať čisté zuby v každej chvíli?

13.10.2014

Aj vy sa často zamýšľate nad tým, ako dosiahnuť aj počas dňa hladké a čisté zuby ako keby ste si ich práve umyli? Žuvačky Orbit Professional sú v tomto prípade vynikajúcim pomocníkom. Navyše obsahujú čistiace mikrogranuly, ktoré pomáhajú ešte účinnejšie chrániť zuby pred zubným kazom.

Prečítať celý článok
Orbit vsádza na zdravý a krásny úsmev

Orbit vsádza na zdravý a krásny úsmev

13.10.2014

Pre značku Orbit je zdravý a krásny úsmev kľúčový, čo prezentuje i vo svojej súčasnej komunikačnej kampani založenej na benefitoch žuvania v rámci dentálnej hygieny. Účinok tejto kampane sa rozhodla podporiť aj ako partner bratislavského módneho podujatia Fashion LIVE!, kde bude prezentovať dôležitosť čistých zubov a žutia.

Prečítať celý článok
Späť do školy so zdravými zúbkami

Späť do školy so zdravými zúbkami

02.09.2014

Po dvoch mesiacoch radosti a bezstarostného oddychu opäť prichádza september a čas vrátiť sa do školských lavíc. Toto obdobie je náročné nielen pre deti, ale i pre rodičov. Deti si nevedia zvyknúť na ranné vstávanie a rodičom robí vrásky na čele, každodenné pripravovanie ratolestí do školy. Je potrebné nabaliť im všetko, čo budú počas dňa potrebovať. Výživná a zdravá desiata je základom úspešného dňa. V desiatovom boxíku by nemali chýbať ani žuvačky bez cukru, ktoré sa postarajú počas dňa o zdravie detských zúbkov.

Prečítať celý článok
Modelkou jedine so žiarivým a krásnym úsmevom

Modelkou jedine so žiarivým a krásnym úsmevom

28.07.2014

Krásny a zdravý úsmev je dôležitý pre všetkých. Sú ale povolania, kde sa akékoľvek zanedbanie v tomto smere neodpúšťa. Takým príkladom je povolanie modelky. Ženy a dievčatá z tejto profesie sa o seba musia starať po všetkých stránkach - žiarivý úsmev a svieži dych nie je cenená výnimka, ale základná povinnosť. V takom prípade skvele poslúži žuvačka bez cukru Orbit Professional s mikrogranulami, ktorá chráni zuby pred vznikom zubného kazu. Žuvačky sú dostupné v bežnej obchodnej sieti za 0,59 eura.

Prečítať celý článok
Zdravý a krásny úsmev ako manažérska zručnosť

Zdravý a krásny úsmev ako manažérska zručnosť

28.07.2014

Žiarivý úsmev a svieži dych sú pri komunikácií s ľuďmi veľmi dôležité. To potvrdzuje aj business a marketing konzultant Michal Novota. V pracovných podmienkach často nemáme možnosť vyčistiť si zuby. V takej chvíli je vhodným pomocníkom žuvačka Orbit Professional. Okamžite zaistí svieži dych a zdravý úsmev hocikedy počas dňa. Navyše obsahuje špeciálne mikrogranule, ktoré chránia zuby pred vznikom zubného kazu. Žuvačky sú široko dostupné v obchodnej sieti za 0,59 eura.

Prečítať celý článok
Už dnes začína celoštátna akcia „Orbit – Zdravý úsmev pre každého“

Už dnes začína celoštátna akcia „Orbit – Zdravý úsmev pre každého“

10.05.2014

Už dnes 11. júna štartuje v Bratislave štvrtý ročník edukatívnej roadshow „Orbit – Zdravý úsmev pre každého“ otváracím eventom, kde môžete stretnúť Mareka Majeského, či vidieť vystúpenie supestaristu Thomasa Puskailera so svojou tanečnou skupinou.

Prečítať celý článok
Orbit vyráža samplovať novú príchuť Orbit Bubblemint a zároveň učí ľudí usmievať sa

Orbit vyráža samplovať novú príchuť Orbit Bubblemint a zároveň učí ľudí usmievať sa

30.07.2013

Bratislava, 31. marca 2014 – Značka Orbit prichádza na trh s novou príchuťou žuvačiek Orbit Bubblemint a rozhodla sa produkt podporiť zaujímavým konceptom "Škola úsmevu". Tá má za cieľ naučiť Čechov a Slovákov znovu sa usmievať. V rámci kampane osloví spotrebiteľa aj priamo pomocou ojedinelého samplingu, pri ktorom použije tzv. Orbit box - detektor úsmevu. Roadshow po slovenských mestách sa začína 25. marca a potrvá až do 4. mája. Celý koncept je doplnený o in store aktivity, bannerovú kampaň, PR podporu, komunikáciu na Facebooku, microsite a PPC kampaň. Na realizácii sa podieľajú agentúry Mediacom, AMI Communications a Digital Communications.

Prečítať celý článok
Nové Orbit Bubblemint plné prekvapujúcich chutí

Nové Orbit Bubblemint plné prekvapujúcich chutí

28.07.2013

Ovocná príchuť kombinovaná s chladivým efektom mäty Bratislava, 11. marca 2014 – Spoločnosť Wrigley prináša na trh novú príchuť žuvačiek Orbit v ružovom - Bubblemint. Špecifická chuť prekvapí Vaše chuťové poháriky vďaka netradičnej kombinácii sladkého ovocia a chladivej mäty. Doprajte si skvelé ovocné osvieženie, ktoré je od februára k dostaniu za odporúčanú cenu 0,49 Eur.

Prečítať celý článok
Sme národ zamračených ľudí?

Sme národ zamračených ľudí?

27.07.2013

98 percent Slovákov si myslí, že by sme sa mali usmievať viac Bratislava, 27. 2. 2014 – Viac ako dve tretiny Slovákov si myslí, že sa mračíme viac ako ostatné národy. Slováci sú podľa prieskumu*, ktorý vo februári uskutočnila agentúra STEM/MARK, presvedčení, že menej ako my sa usmievajú už len Angličania, Nemci a Maďari. Za najveselšie národy pokladáme Talianov, Španielov a Francúzov. Zaujímavým faktom je, že až 62 % opýtaných si myslí, že Česi sa usmievajú viac ako Slováci, paradoxne podobné percento Čechov si zasa myslí, že Slováci sú usmievavejší ako Česi. Výsledky prieskumu súčasne potvrdzujú, že dôležitosť úsmevu pre celkovú pohodu a radosť zo života si všetci uvedomujeme a až 98 % z nás si myslí, že by sme sa mali usmievať viac.

Prečítať celý článok
Navštívte vysnenú reštauráciu podľa vlastného výberu so žuvačkami Orbit!

Navštívte vysnenú reštauráciu podľa vlastného výberu so žuvačkami Orbit!

26.07.2013

Bratislava, 28. januára 2014 - Pre všetkých žuvačkových milovníkov klasických žuvačiek Orbit spoločnosť Wrigley pripravila prekvapenie v podobe možnosti vyhrať poukaz na návštevu vysnívanej reštaurácie v hodnote 100 eur.

Prečítať celý článok
Orbit hliadka vo vašom meste Košice

Orbit hliadka vo vašom meste Košice

25.07.2013

Už túto nedeľu, 12. januára 2014, sa v shopping centre Aupark v Košiciach uskutoční veľká pátracia akcia, ktorej cieľom bude zistenie prítomnosti žuvačiek. „Orbit hliadky“ skontrolujú návštevníkov centra. Tí, ktorým zistíme prítomnosť „Orbitiek“, budú odmenení balíčkami žuvačiek navyše, a tak si môžu doplniť svoje zásoby.

Prečítať celý článok
Orbit hliadka vo vašom meste

Orbit hliadka vo vašom meste

25.07.2013

Už túto sobotu, 11. januára 2014, sa v shopping centre EUROPA v Banskej Bystrici uskutoční veľká pátracia akcia, ktorej cieľom bude zistenie prítomnosti žuvačiek. „Orbit hliadky“ skontrolujú návštevníkov centra. Tí, ktorým zistíme prítomnosť „Orbitiek“, budú odmenení balíčkami žuvačiek navyše, a tak si môžu doplniť svoje zásoby.

Prečítať celý článok
Orbit hliadka vo vašom meste Bratislava

Orbit hliadka vo vašom meste Bratislava

24.07.2013

Posledné dva januárové víkendy sa uskutočnila veľká pátracia akcia v shopping centrách v Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline a Bratislave, kde si „Orbit hliadky“ posvietili na návštevníkov a zisťovali, či dbajú o zdravie svojich úst so žuvačkami Orbit. Tí, ktorým zistili prítomnosť „Orbitiek“, boli odmenení balíčkami žuvačiek navyše, a tak si mohli doplniť svoje zásoby.

Prečítať celý článok
Nový dizajn obľúbenej Orbit piksle už na pultoch predajní

Nový dizajn obľúbenej Orbit piksle už na pultoch predajní

23.07.2013

Bratislava, 24.9. 2013 – Nové praktickejšie balenie obľúbenej Orbit piksle prichádza na slovenský trh od septembra tohto roka. V celej obchodnej sieti na Slovensku nájdu zákazníci v inovovanom obale obľúbené veľké balenia žuvačiek bez cukru Orbit s príchuťou Peppermint a Spearmint. Nová piksla Orbit obsahuje 60 dražé žuvačiek za odporúčanú cenu 2,49 €.

Prečítať celý článok
Orbit Professional White – dentálna starostlivosť teraz v praktickejšom balení

Orbit Professional White – dentálna starostlivosť teraz v praktickejšom balení

22.07.2013

Bratislava, 11. septembra 2013 – Značka Orbit mení od septembra balenie žuvačiek Orbit Professional White. Prémiové žuvačky s mikrogranulami a bieliacim účinkom teraz namiesto balenia vo forme blistra so samostatne balenými žuvačkami dostať v praktickejšom a skladnejšom balení po desiatich kusoch dražé žuvačiek. Zmestia sa tak do každého vrecka a môžete si osviežiť dych kdekoľvek a kedykoľvek.

Prečítať celý článok
Žujeme žuvačky, aby sme boli sebaistejší

Žujeme žuvačky, aby sme boli sebaistejší

21.07.2013

Bratislava, 16. september 2013 – Žuvačky bez cukru sú vnímané ako prostriedok pre zvýšenie sebadôvery. Prieskum na vzorke 4312 Slovákov zo 16 miest Slovenska tiež ukázal, že sme sa síce už naučili chodiť pravidelne k stomatológovi, dentálnu hygieničku však väčšina z nás ešte nenavštívila.

Prečítať celý článok
Nové tropické žuvačky pre deti

Nové tropické žuvačky pre deti

20.07.2013

Bratislava, 4. apríla 2013 – Rad detských žuvačiek Orbit for Kids obohatí od polovice marca nová príchuť Tropical Fruit. Deti si tak budú môcť pochutnať na variácii tropických príchutí citrusov a marakuje. Rodičia zaženú ich chuť na sladké a zároveň budú mať dobrý pocit, že prispievajú k zdravým zubom svojich detí už od mala.

Prečítať celý článok
Orbit osvieži jeseň dvakrát!

Orbit osvieži jeseň dvakrát!

19.07.2013

Bratislava, september 2013 – Spoločnosť Wrigley prichádza v septembri na trh s limitovanou verziou dvojbalenia žuvačiek Orbit dražé. Výhodné dvojbalenie sa bude týkať dvoch najpredávanejších príchutí žuvačiek Orbit - Peppermint a Spearmint. Tradičné Obit žuvačky bez cukru sú vhodné ako doplnok dentálnej hygieny a zároveň priaznivo vplývajú na pocit sviežosti v ústach. Orbit dražé dvojbalenie bude v predaji vo vybranej sieti maloobchodov za výhodnú cenu 0,80€ namiesto tradičnej ceny 0,98€.

Prečítať celý článok
Tvárou novej kampane značky Orbit sa stal Antonio Banderas

Tvárou novej kampane značky Orbit sa stal Antonio Banderas

18.07.2013

Bratislava, apríl 2013 – Značka Orbit odštartovala v apríli novú komunikačnú kampaň, ktorej tvárou sa stal populárny hollywoodský herec Antonio Banderas. Kampaň má názov „Daj kopačky zvyškom jedla“ a je podporená širokým spektrom komunikačných nástrojov – televíznym spotom, inzerciou v tlačených a elektronických médiách a prostredníctvom PR kampane.

Prečítať celý článok
Tretí ročník roadshow Orbit - Zdravý úsmev pre každého

Tretí ročník roadshow Orbit - Zdravý úsmev pre každého

18.07.2013

6. júna 2013 odštartuje už tretí ročník obľúbenej celoslovenskej akcie „Orbit – Zdravý úsmev pre každého“

Prečítať celý článok
Viditeľne čisté zuby so žuvačkami Orbit Professional

Viditeľne čisté zuby so žuvačkami Orbit Professional

18.07.2013

Bratislava, 23.5.2012 - Orbit, najsilnejšia a dlhodobo najpredávanejšia značka žuvačiek z portfólia spoločnosti Wrigley, prichádza na trh s inovovaným konceptom prémiových žuvačiek Orbit Professional. Žuvačky majú vo všetkých príchutiach nové zloženie so zvýšeným obsahom účinných mikrogranúl a výraznejší vzhľad. Rad žuvačiek Orbit Professional je teraz navyše obohatený o dve novinky – Orbit Professional Fresh Mint a Orbit Professional Grapefruit. Inováciou prešlo aj balenie žuvačiek, ktoré je teraz atraktívnejšie a zdôrazňuje hlavné dentálne benefity novej receptúry v podobe viditeľne čistých zubov.

Prečítať celý článok
V pondelok odštartuje druhý ročník celoštátneho vzdelávacieho programu „Orbit - Zdravý úsmev pre každého“

V pondelok odštartuje druhý ročník celoštátneho vzdelávacieho programu „Orbit - Zdravý úsmev pre každého“

17.07.2013

Druhý ročník celoštátnej roadshow „Orbit - Zdravý úsmev pre každého“ odštartuje už v júni. Vlaňajší ročník podujatia organizovaný Orbit Klubom v spolupráci s Asociáciou dentálnych hygieničiek bol veľmi úspešný a oslovil viac ako 41 000 ľudí po celej Slovenskej republike. Akcia sa preto uskutoční tento rok v priebehu júna vo väčšom meradle. Z nákupných centier sa presunie na 14 najfrekventovanejších plôch najväčších slovenských miest, kde sa ľudia budú opäť môcť bezplatne poradiť s odborníkmi na dentálnu hygienu, získať rad informačných materiálov a vzorky žuvačiek. Vzdelávať ľudí v oblasti dentálnej hygieny vyrazí tento rok veľký kamión s kompletným vybavením.

Prečítať celý článok
Melónové žuvačky Orbit odteraz vo „vychytanej piksli“

Melónové žuvačky Orbit odteraz vo „vychytanej piksli“

16.07.2013

Populárna „vychytaná piksľa“ plná žuvačiek Orbit dostáva tretí prírastok do rodiny. Po klasických mätových príchutiach peppermint a spearmint bude od mája dostupná taktiež v najobľúbenejšej ovocnej príchuti – melón. Melónová príchuť vedie v popularite ovocných príchutí – preferuje ju až 35 % všetkých spotrebiteľov, ktorí nakupujú ovocné žuvačky. Novinka teda ponúka veľké balenie melónovej chuti vhodné domov, do auta, do kancelárie a všade tam, kde je dobré mať po ruke žuvačky bez cukru.

Prečítať celý článok
Orbit Cool Mint s novou výraznejšou chuťou mäty

Orbit Cool Mint s novou výraznejšou chuťou mäty

15.07.2013

S prichádzajúcou jarou prináša značka Orbit na Slovensko novú príchuť mäty v žuvačke Orbit Cool Mint. Silnejšia mätová príchuť znásobuje príjemný pocit pri žuvaní a dobíja organizmus po dlhej zime energiou. Orbit Cool Mint je nová žuvačka bez cukru v portfóliu spoločnosti Wrigley distribuovaná na slovenský trh.

Prečítať celý článok
Explózia ovocnej chuti poteší vaše chuťové bunky aj zubára

Explózia ovocnej chuti poteší vaše chuťové bunky aj zubára

14.07.2013

Vaše chuťové bunky budú nadšené a váš zubár vás bude chváliť! Nové žuvačky Orbit Clean s príchuťou granátového jablka a čučoriedok vyvolajú vo vašich ústach explóziu ovocnej chuti. Okrem toho vám nové žuvačky s tekutou náplňou s obsahom xylitolu pomôžu i na ceste za krásnym a zdravým úsmevom.

Prečítať celý článok
NOVINKA ako stvorená pre elegantnú a modernú ženu

NOVINKA ako stvorená pre elegantnú a modernú ženu

13.07.2013

Kabelka je v súčasnosti nevyhnutným doplnkom každej ženy. Čo by v nej nemalo chýbať? Podľa bleskového prieskumu medzi 333 respondentkami považuje 95 % žien za nevyhnutnú súčasť kabelky žuvačky bez cukru. A aký je trend tejto sezóny? Nová žuvačka Orbit Complete, ktorá je nielen doplnkom dentálnej hygieny každej modernej ženy, ale tiež elegantným módnym doplnkom, ktorý sa hodí do každej kabelky. Je ako stvorená pre modernú a elegantnú ženu. Určite vám pristane!

Prečítať celý článok
Nechajte sa uniesť explóziou ovocnej chuti - Nová ovocná žuvačka Orbit Clean s tekutou náplňou

Nechajte sa uniesť explóziou ovocnej chuti - Nová ovocná žuvačka Orbit Clean s tekutou náplňou

12.07.2013

Letnú náladu a skvelé osviežujúce koktejly si môžete užiť už teraz, nemusíte čakať do príchodu letnej sezóny. Značka Orbit uvádza na trh dve novinky – žuvačku bez cukru Orbit Clean Fruit s tekutou náplňou s dvomi novými šťavnatými ovocnými príchuťami. Koktejl ovocnej chuti Vás letne naladí. Navyše Vám pomôže udržať vaše zuby zdravé. Žuvaním po jedle totiž zvyšujete tvorbu slín, ktoré prispievajú k remineralizácii zubnej skloviny.

Prečítať celý článok
Orbit prichádza s revolučnou novinkou - žuvačkou s tekutou náplňou

Orbit prichádza s revolučnou novinkou - žuvačkou s tekutou náplňou

11.07.2013

Orbit prichádza na trh so žuvačkou novej generácie - predstavuje Orbit Clean s tekutou náplňou, ktorá vyčistí vaše zuby aj na ťažko dostupných miestach. Dosiahnete tak dôkladnejšie vyčistenie zubov v priebehu dňa, kedykoľvek a kdekoľvek si spomeniete. Vaše zuby teraz čaká ľahší život - tekutá náplň s výťažkami mäty sa po rozhryznutí žuvačky uvoľní a prenikne do medzizubných priestorov, odstráni zvyšky nečistôt po jedle a zanechá vám pocit skutočne čistých zubov. Veľkú popularitu si tieto žuvačky získali napríklad v Nórsku, Francúzsku, Švédsku, Kanade i susednom Česku.

Prečítať celý článok
Nezabúdajte na čistenie jazyka, odporúčajú stomatológovia

Nezabúdajte na čistenie jazyka, odporúčajú stomatológovia

10.07.2013

Čistenie jazyka je podľa odborníkov rovnako dôležité a potrebné ako čistenie zubov. K jeho čisteniu vám môžu pomôcť aj nové ovocné cukríky bez cukru Orbit Professional Mints Lesné ovocie s osviežujúcou letnou príchuťou lesného ovocia. Vďaka špeciálnym drážkam na povrchu totiž odstraňujú nečistoty z jazyka. Navyše obsahujú jemné mikrogranule, ktoré zároveň čistia aj ústa. Kedykoľvek v priebehu dňa vám tak Orbit Professional Mints pomôžu vyčistiť ústnu dutinu a osviežujúca príchuť lesného ovocia vás príjemne letne naladí.

Prečítať celý článok
Prieskum stavu zubnej hygieny na Slovensku

Prieskum stavu zubnej hygieny na Slovensku

09.07.2013

Od konca roka 2007 do marca 2008 sa na Slovensku uskutočnil prieskum stavu ústnej hygieny. Realizoval ho O.K. - ORBIT klub v spolupráci s výskumnou agentúrou TNS SK formou samovyplňovania dotazníkov pacientmi stomatologických ambulancií. Odborným garantom projektu bola Fakulta zdravotníctva Prešovskej univerzity v Prešove. Do prieskumu sa zapojilo 19 239 respondentov - pacientov zubných lekárov, ktorí sú členmi O.K. - ORBIT klubu. Na prieskume sa zúčastnilo 60 % žien a 40 % mužov všetkých vekových skupín. Najčastejšie odpovede respondentov boli vo veku od 18 do 50 rokov. Percentuálne zastúpenie všetkých krajov celého Slovenska bolo približne rovnaké.

Prečítať celý článok
Aký je typický pacient stomatologickej ordinácie na Slovensku?

Aký je typický pacient stomatologickej ordinácie na Slovensku?

08.07.2013

Čistíte si zuby dvakrát denne a zubného lekára navštevujete dvakrát ročne? Potom ste podľa prieskumu O.K. - ORBIT klubu typickým slovenským pacientom. Unikátny Prieskum stavu zubnej hygieny na Slovensku realizoval O.K. - ORBIT klub v spolupráci s výskumnou agentúrou TNS SK formou samovyplňovania dotazníkov. Celkovo sa na ňom zúčastnilo 19 239 pacientov stomatologických ambulancií. Odborným garantom prieskumu bola Fakulta zdravotníctva Prešovskej univerzity. Štatistické údaje hovoria o rozdielnom vnímaní kvality starostlivosti o zuby a používania dentálnych prostriedkov zubnej hygieny medzi ženami, mužmi a rôznymi vekovými kategóriami slovenskej populácie.

Prečítať celý článok
Jarné prebudenie - Orbit s príchuťou melónu a mäty

Jarné prebudenie - Orbit s príchuťou melónu a mäty

07.07.2013

Jar už klope na dvere a značka Orbit prichádza so sviežou novinkou Orbit Melon Mint. Žuvačka s príchuťou šťavnatého ovocia a mäty vás príjemne prebudí a jarne naladí. Mätové čiastočky obsiahnuté v žuvačke predlžujú obľúbenú ovocnú chuť. Príjemný pocit vo vašich ústach tak vydrží dlhšie. Navyše, žuvaním po akomkoľvek jedle môžete znížiť riziko zubného kazu až o 40 %.

Prečítať celý článok
O.K. - ORBIT klub začína unikátny prieskum stavu zubnej hygieny na Slovensku

O.K. - ORBIT klub začína unikátny prieskum stavu zubnej hygieny na Slovensku

06.07.2013

O.K. - ORBIT klub začal v týchto dňoch realizovať unikátny prieskum stavu zubnej hygieny na Slovensku. Odborným garantom prieskumu je Fakulta zdravotníctva Prešovskej univerzity v Prešove. Cieľom projektu je prostredníctvom dotazníkovej metódy zistiť, ako sa ľudia venujú starostlivosti o svoje zuby a na základe získaných informácií pripraviť hodnotenie stavu dentálnej hygieny Slovákov.

Prečítať celý článok
Orbit prináša broskyňovú jeseň

Orbit prináša broskyňovú jeseň

05.07.2013

V pochmúrnych jesenných dňoch hľadá každý niečo, čo ho poteší a pripomenie mu sladké letné dni. Orbit prináša nové produkty, ktoré chuťou obľúbeného ovocia pripomenú leto. Jeseň pomôžu s úsmevom prekonať nové príchute žuvačiek Orbit Broskyňa a cukríkov Orbit Drops Broskyňa.

Prečítať celý článok
Novinka Orbit pre zdravé a silné zuby

Novinka Orbit pre zdravé a silné zuby

04.07.2013

Viete, že naše telo obsahuje až 2 kg vápnika? V zuboch a kostiach ľudského tela sa nachádza 99 % jeho obsahu. Vápnik je pre naše zdravie nevyhnutný. Telo ho potrebuje od detstva až do staršieho veku. Okrem posilnenia zubov a kostí pomáha udržať v kondícii aj nervový systém organizmu. Nové žuvačky Orbit Professional s kalciom dodávajú telu pri odporúčanom žuvaní 1/6 odporúčanej dennej dávky vápnika, a tak prispievajú k tomu, aby boli naše zuby silné a zdravé.

Prečítať celý článok
Dentálna hygienička vo vrecku

Dentálna hygienička vo vrecku

03.07.2013

Revolučnou novinkou v starostlivosti o dentálnu hygienu sú nové mätové cukríky Orbit Professional Mints, ktoré čistia celé ústa a jazyk. Vďaka ich inovatívnemu a výnimočnému povrchu, starostlivo vybraným ingredienciám nám Orbit Professional Mints poslúžia ako prvá pomoc v starostlivosti o ústa a jazyk kedykoľvek počas dňa.

Prečítať celý článok
Také to domáce žuvanie v novom obale

Také to domáce žuvanie v novom obale

02.07.2013

Značka Orbit prichádza od apríla s ďalšou novinkou vo svojej ponuke. Po praktickom balení v dóze domov, do auta a do kancelárie na "také to domáce žuvanie", prichádza Orbit s novou, náhradnou náplňou.

Prečítať celý článok
Orbit Drops - pre zdravie Vašich zubov

Orbit Drops - pre zdravie Vašich zubov

01.07.2013

Sladkosti konzumované v nadmernom množstve môžu negatívne pôsobiť nie len na našu postavu, ale tiež aj na zuby. Najlepšie je dať si špeciálny cukrík bezprostredne po jedle. Neutralizuje sa tým práve vznikajúce kyslé prostredie v ústach, ktoré by inak poškodzovalo zubnú sklovinu.

Prečítať celý článok
Žuvačky po ruke vždy a všade

Žuvačky po ruke vždy a všade

30.06.2013

Orbit prináša spotrebiteľom stále niečo nové!Tentokrát táto dentálna značka, ktorá znižuje riziko vzniku zubného kazu až o 40%, pripravila nové praktické balenie.

Prečítať celý článok
Zdravé ďasná sú základom pre zdravé zuby

Zdravé ďasná sú základom pre zdravé zuby

29.06.2013

Špeciálna žuvačka Orbit Herbal bude od Marca 2005 na trhu v Českej republike predávaná aj v novom variante Lemon Sage. Nový variant žuvačky Orbit Herbal s prídavkom citrónu a šalvie napomáha chrániť ďasná a posilňuje tak zuby. Extrakty 7 byliniek: tymián, blahovičník, medovka lekárska, majoránka, citrón, rozmarín a levanduľa napomáhajú chrániť ďasná. Žuvačky Orbit Herbal nájdete v predajnej sieti po celej Českej republike za doporučenú predajnú cenu 12 Sk.

Prečítať celý článok
Zdravé zuby s mätovým Orbitom

Zdravé zuby s mätovým Orbitom

28.06.2013

Produktový rad žuvačiek Orbit sa v tomto roku rozšíril o zaujímavú novinku. Chuť mätovej žuvačky je teraz obohatená ešte o aromatickú škoricu. Orbit Cinnamint okrem starostlivosti o zdravie Vašich zubov ponúka unikátnu a výraznú príchuť.

Prečítať celý článok
Melón pre zdravé zuby

Melón pre zdravé zuby

27.06.2013

Portfólio žuvačiek Orbit je od letných mesiacov obohatené o novinku Orbit Watermelon. Melónová príchuť naše chuťové bunky príjemne osvieži. Na novej príchuti Orbit Watermelon si nielen pochutíte, ale môžete aj znížiť riziko vzniku zubného kazu až o 40%, rovnako ako pri celom rade žuvačiek Orbit.

Prečítať celý článok
Orbit klub ponúka Zdravý úsmev pre každého

Orbit klub ponúka Zdravý úsmev pre každého

26.06.2013

Bratislava, 12. septembra 2011 – Mimoriadna akcia Orbit klubu nazvaná Zdravý úsmev pre každého štartuje vo štvrtok 15. septembra 2011 v Košiciach a Prešove. V rámci 5 týždňov trvajúcej akcie sa bude môcť široká verejnosť zoznámiť so zásadami dentálnej hygieny, s dentálnymi pomôckami, s prácou dentálnych hygieničiek a absolvovať u nich bezplatnú konzultáciu.

Prečítať celý článok
Cukríky bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS teraz s príchuťou sviežej mäty FRESHMINT

Cukríky bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS teraz s príchuťou sviežej mäty FRESHMINT

25.06.2013

Bratislava, 4.10. 2011 – Značka ORBIT predstavuje okrem širokého portfólia žuvačiek ďalšiu mimoriadne účinnú „zbraň“ v starostlivosti o zuby a ústa. Sú ňou cukríky bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS s príchuťou FRESHMINT. Nová príchuť sviežej mäty spoľahlivo odstráni nepríjemný pocit v ústach po jedle a pití. Vďaka zvlnenému povrchu cukríka jemne čistí jazyk a ústa. Novinku v portfóliu ORBIT PROFESSIONAL MINTS doplňujú obľúbené varianty CLASSIC a LESNÉ OVOCIE.

Prečítať celý článok
Veľká súťaž s promočným balením Orbit o dentálne pomôcky

Veľká súťaž s promočným balením Orbit o dentálne pomôcky

24.06.2013

Promočné balenie Orbit Peppermint a Spearmint vo vrecku s obsahom 46 dražé nájdete momentálne vo vybraných predajniach za výhodnú cenu 1,69 Eur a navyše s originálnym darčekom zdarma. Žuvačky Orbit sú doplnkom dentálnej hygieny, a preto značka Orbit pripojila k tomuto baleniu aj dentálnu niť v tvare zuba ako pozornosť pre svojich spotrebiteľov. Pre všetkých, ktorým na svojich zuboch záleží, je pripravená i súťaž o zaujímavé ceny. Všetky informácie o súťaži a produktoch, či informácie o správnej starostlivosti o zuby možno nájsť na stránke www.orbitklub.sk.

Prečítať celý článok
Po jedle, po káve žujte žuvačky Orbit

Po jedle, po káve žujte žuvačky Orbit

23.06.2013

Žuvačky Orbit bez cukru teraz prichádzajú na trh s novým logom: Po jedle, po káve, ORBIT. Dôvodom je starostlivosť o zdravie a krásu zubov, ktoré často závisia od zloženia konzumovanej stravy a nápojov. Preto značka Orbit prináša prostredníctvom svojho nového loga dôležité posolstvo: žujte žuvačky Orbit po každom jedle či káve (alebo inom nápoji) a pomáhajte tak zabrániť vzniku zubného kazu, ako aj nežiaducemu sfarbeniu zubnej skloviny. Žuvačky bez cukru pomáhajú neutralizovať po jedle alebo káve pH v ústach a zvyšujú tvorbu slín, čím prispievajú k silným a zdravým zubom. Po jedle... Vplyv výživy na zdravie zubov a ďasien je veľmi silný. Preto je dôležité nepodceňovať zloženie stravy, ak chcete mať pekný a zdravý chrup. Všetky potraviny obsahujúce aj malé množstvo cukru alebo škrobu sa podieľajú na vzniku kyslého prostredia v ústach a môžu byť zdrojom zubného kazu. Medzi nepriateľov našich zubov patria sladené nápoje, cukrárenské výrobky a cukrovinky, trvanlivé pečivo či potraviny obsahujúce škrob. Zubom prospešné sú naopak najmä mlieko a mliečne výrobky, ktoré sú zdrojom vápnika, ďalej surové ovocie a zelenina. Obsahujú vitamíny A, C, a D nevyhnutné pre zdravý vývoj zubov. Aj v týchto potravinách sa však vyskytujú cukry, ktoré sú výživou pre baktérie, pričom vznikajú kyseliny škodlivé pre zubnú sklovinu. Preto je vhodné po akomkoľvek jedle žuvať žuvačky Orbit bez cukru. Tie netvoria potravu pre ústne baktérie a nedochádza ku vzniku kyslého prostredia v ústach a následne k poškodeniu skloviny. Ochutenie žuvačiek (pepermintové, ovocné) napomáha k zvýšenej stimulácii tvorby slín a súčasne zabezpečuje svieži dych .

Prečítať celý článok
Žuvačky Orbit hrajú v komédii zo školských lavíc

Žuvačky Orbit hrajú v komédii zo školských lavíc

22.06.2013

Bratislava, 15. marca 2012 – Práve dnes vstupuje do slovenských kín retrokomédia zo školského prostredia „Probudím se včera“. Vo filme režiséra Miloslava Šmídmajera si popri známych a populárnych hercoch zahrali i nemenej obľúbené žuvačky Orbit, hlavný partner filmu. V hlavnej úlohe Petra, ktorý sa vracia do minulosti, kde chce okúzliť svoju životnú lásku, sa striedajú Filip Blažek a Jiří Mádl. Viac informácií o filme sa môžete dozvedieť na webovej stránke www.orbitklub.sk.

Prečítať celý článok
Žuvačka v detskom veku – ideálny pomocník pre zdravé a čisté zúbky

Žuvačka v detskom veku – ideálny pomocník pre zdravé a čisté zúbky

21.06.2013

Bratislava, 5. marca 2012 – V marci 2012 obohatí slovenský trh nový produktový rad žuvačiek bez cukru – Orbit for Kids. Starostlivosť o detské zuby od útleho veku je podľa odborníkov veľmi dôležitá a tvorí základ kvality a vzhľadu trvalých zubov, preto sa značka Orbit rozhodla rozšíriť rad pre deti o nové žuvačky bez cukru s dentálnym benefitom. Orbit for Kids budú k dispozícii vo forme 14 jednotlivo balených mäkkých plátkov vo dvoch obľúbených príchutiach – Jahoda a Bubble gum.

Prečítať celý článok