Rozžiarte svoj úsmev s Orbit WHITE vo svojom meste!

Značka žuvačiek bez cukru Orbit vyráža v predvianočnom období rozžiariť úsmevy v hneď niekoľkých mestách Slovenskej republiky! Tak nezmeškajte návštevu práve vo vašom meste, tešiť sa môžete na zábavný Orbit box, ktorý vás vyfotí a na mieste vytlačí špeciálnu Orbit fotografiu, zároveň ponúkne i ochutnávku poslednej novinky Orbit WHITE. Môžete tak zachytiť svoj úsmev s Orbit White a získanú fotografiu použiť ako želanie, ktorého prostredníctvom rozžiarite úsmev svojich blízkych!

Oslňte žiarivým úsmevom kedykoľvek v priebehu dňa! Značka Orbit je pripravená byť pri tom a dopriať vám váš čas zažiariť, a to okrem iného poslednou novinkou – žuvačkám Orbit WHITE v hneď troch sviežich príchutiach, ktoré pomôžu udržať vaše zuby prirodzene biele, či už si vychutnáte šálku obľúbenej kávy, alebo sa iba jednoducho potrebujete cítiť dobre. Variant Classic dopĺňa svieža mätová príchuť Spearmint a chuť šťavnatého ovocia Fruit. Orbit tak predstavuje nový rad žuvačiek bez cukru s nenahraditeľnými benefitmi v prospech vášho úsmevu. Orbit WHITE sa stanú vašim spoločníkom pre krásny a sebavedomý úsmev, ktorý je tým najlepším receptom, ako čeliť každodenným výzvam.

Modré čiastočky obsiahnuté v žuvačkách Orbit WHITE boli špeciálne navrhnuté tak, aby sa v priebehu dňa starali o vaše zuby a v pomáhali k udržaniu ich farby*. Praktická novinka poteší každého, kto dbá o svoj krásny a žiarivý úsmev a svieži dych kedykoľvek v priebehu dňa.

Kedy a kde sa na Orbit box môžete tešiť? Začíname už v utorok 12. decembra 2017 v Košiciach v Auparku a naposledy sa s nami môžete stretnúť v Bratislave, konkrétne v pondelok 18. decembra 2017 v obchodnom centre Eurovea. Zastavte sa pre vzorku žuvačiek Orbit WHITE a odneste si aj originálnu fotografiu!

TOURPLAN

Košice

AU Park

utorok 12. decembra 2017

Prešov

OC Eperia

streda 13. decembra 2017

Žilina

OC Max

štvrtok 14. decembra 2017

Banská Bystrica

SC Europa

piatok 15. decembra 2017

Nitra

OC Max

sobota 16. decembra 2017

Bratislava

OC Eurovea

nedeľa 17. decembra 2017

Bratislava

OC Eurovea

pondelok 18. decembra 2017

* Podľa 12-týždňovej klinickej štúdie bolo dokázané, že žuvanie žuvačky Orbit WHITE 5x denne po dobu 12 minút napomáha redukcii zafarbenia zubov